Sztukateria elewacyjna firmy Nord-Gips produkowana jest na bazie twardego styropianu pokrytego elastycznym klejem. Elementy te są dodatkowo uzbrojone siatką z włókna szklanego. Dzięki naszej metodzie wytwarzania sztukaterii elewacyjnej, elementy te są przede wszystkim lekkie, ale co najważniejsze - wytrzymałe oraz odporne na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne. Nasze profile są bardzo gładkie, dzięki ciągłemu udoskonalaniu naszej metody. Zamówiona przez Państwa sztukateria elewacyjna jest gotowa do zamontowania i pomalowania, nie wymaga żadnych dodatkowych przygotowań czy impregnacji.

Wykonujemy elementy do 3 metrów długości, jednak na życzenie klienta możemy wykonać także dłuższe profile unikając przy tym dodatkowych łączeń. Możemy również dopasować długości elementów do wymiarów jakie Państwo potrzebują, oszczędzając w ten sposób czas i pieniądze.

Elementy sztukaterii elewacyjnej zdobione takie jak głowice, detale czy konsole wykonywane są z białego cementu lub zaprawy do odlewów sztukatorskich. Są one odporne na działanie wilgoci a ich wykonanie jest bardzo staranne

Nie znaleziono wpisu

Sztukateria elewacyjna